• darkblurbg
  • slidebg1
  • darkblurbg

Stavební a truhlářská činnost Litoměřice

Sádrokartony

Pomocí sádrokartonových desek můžeme rychle a čistě změnit vzhled vašeho bytu nebo kanceláře. Sádrokarton nabízí vždy variabilní řešení. Jednoduché snížení stropů, instalace moderní osvětlovací prvky, libovolné upravovy stěn a podlah nebo lepení obkladů a dlažby.

Více informací »

GipsLine®

Vyrábíme sádrokartonové prefabrikáty GipsLine®. Jedná se o sádrokartonové desky upravené frézováním, u nichž již není potřeba používat hliníkovou rohovou lištu ani jiné hranové systémy, odpadá zároveň i tmelení a spoje na těchto hranách nepraskají. Dokážeme připravit jednoduché i složité prvky v rozměrech na přání zákazníka.

Více informací »

Stavební práce

Poskytujeme služby v oblasti provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Realizujeme stavby občanské, bytové a rekonstrukce objektů včetně zajištění projektové dokumentace a statického posudku stavby. Zakázky realizujeme vlastními proškolenými pracovníky, okrajová řemesla smluvně prostřednictvím již osvědčených subdodavatelů.

Více informací »

Dekorativní malby a štuky

Kromě běžných malířských prací nabízíme zákazníkům také luxusní malby a štuky, které vycházejí z bohatých tradic italského dekorativního umění a inovují klasické malířské techniky. Na výběr je široká škála barev a textur v souladu s moderními trendy interiérového designu a architektury v originálním vzhledu a s maximální odolností.

Více informací »

Truhlářství

Naše zakázkové truhlářství je tu pro všechny, kteří se rádi odlišují a vytváří vlastní styl bydlení. Potřebujeme znát jen rozměry daného místa a vaše požadavky (volba materiálu, představa výsledné podoby, barevné dekory apod.). Klademe důraz na kvalitu a praktičnost.


Více informací »

Koupelny a kuchyně

Navrhneme různé varianty dispozičního řešení koupelny či kuchyně od návrhu designu, výběru materiálů, spotřebičů, sanitární keramiky a dalších zařizovacích předmětů, až po instalaci nových křídlových nebo posuvných dveří, což je nedílná součást řešení malých prostorů.


Více informací »

SAKORA s.r.o.

Stavební činnost

Poskytujeme služby v oblasti provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Realizujeme stavby občanské, bytové, rekonstrukce objektů a další stavební práce včetně zajištění projektové dokumentace a statického posudku stavby.

Zaručujeme flexibilní a individuální přístup podle požadavků a přání zákazníka při dodržení platných předpisů a v nejvyšší možné kvalitě. V případě vašeho zájmu o realizaci zakázky vám vyhotovíme na základě zaměření nebo projektové dokumentace cenovou nabídku a návrh smlouvy o dílo.

SAKORA s.r.o.

Truhlářská činnost

V truhlářství máme dlouholetou tradici a nabízíme vám truhlářské výrobky vysoké kvality jak z umělých, tak z přírodních materiálů. Vždy se snažíme najít takové řešení, které bude praktické, funkční a plně k Vaší spokojenosti.

Neomezujte se jen na nabízený sortiment na trhu a využijte našich truhlářských služeb nábytku SAKORA. Vyrobíme vám nábytek na zakázku - ojedinělý a originální nábytek přímo pro vás. Naše zakázkové truhlářství je tu pro všechny, kteří se rádi odlišují a vytváří vlastní styl bydlení.

Naše zkušenosti a dovednosti

Dovednosti, zkušenosti, profesionalita

Stavební práce provádíme komplexně od návrhu, přes projekt, až po dodávku materiálu a samotnou realizaci díla. Naším hlavním cílem je odvádět kvalitní a poctivou práci k maximální spokojenosti zákazníka. Vycházíme z našich mnohaletých zkušeností v oblasti stavebnictví a naše know-how nám dává možnost nabízet vždy optimální řešení realizace stavby.

Naše heslo je jednoduché a pravdivé DĚLÁME TO RÁDI...

  1. Sádrokartony
  2. Stavební práce
  3. Dekorativní malby a štuky
  4. Truhlářství
  5. Koupelny a kuchyně
  6. Izolace

Rychlý kontakt

Tímto uděluji svůj      souhlas se zpracováním uvedených údajů společnosti SAKORA s.r.o., IČ 28728807, se sídlem Palachova 1081/8, 412 01 Litoměřice („správce“), za účelem přímého marketingu (nabízení produktů a služeb správce). Souhlas je udělen do odvolání a správce tyto osobní údaje nebude poskytovat třetím osobám.Nedávné události

Zajímavé odkazy

Vzděláváním k profesnímu růstu – realizace projektu

Kontakty

SAKORA s.r.o.
Palachova 1081/8
412 01 Litoměřice
: 28728807
DIČ: CZ 28728807
Tel.: +420 777 662 194
E-mail: info@sakora.cz

Sledujte nás