O nás

Společnost SAKORA s.r.o. působí na trhu od roku 1999. Poskytujeme kompletní služby v oblasti stavebnictví včetně tvorby a realizace interiérových řešení. Prioritou naší činnosti je kvalita jak odvedené práce, tak i samotný průběh a koordinace prací. Tomu odpovídá také vystupování a schopnosti našich zaměstnanců.

Toto je náš recept, jak zabezpečit hladký průběh stavby a odevzdat práci, se kterou budou obě strany spokojeny.

Naše heslo je proto jednoduché a pravdivé DĚLÁME TO RÁDI...

Ze stavebních prací se specializujeme hlavně na suchou výstavbu, tj. sádrokartony ve všech podobách. Příčky, předstěny, vestavby podkroví, podhledy standardní, minerální i akustické. Dále provádíme rekonstrukce bytových jader, při kterých jsme schopni koupelnu nejen postavit, ale také ji vybavit nábytkem na míru z našeho truhlářství. Abychom dokázali projekty zcela dokončit, nabízíme našim zákazníkům malířské práce a dekorativní štuky Tarvertino Romano, Benátský štuk, Antico Ferro a jiné.

S přibývajícími léty a nabytými zkušenostmi jsme se stali dostatečně silnou firmou se stabilní základnou. Své zaměstnance pravidelně školíme, což se projevuje nejen v kvalitním provedení díla, ale také při koordinaci prací a nutné komunikaci mezi jednotlivými řemesly.

Nedávné události

Zajímavé odkazy

Vzděláváním k profesnímu růstu – realizace projektu

Kontakty

SAKORA s.r.o.
Palachova 1081/8
412 01 Litoměřice
: 28728807
DIČ: CZ 28728807
Tel.: +420 777 662 194
E-mail: info@sakora.cz

Sledujte nás