Koupelny a kuchyně

Koupelny a kuchyně

Přemýšlíte o nové koupelně nebo chcete zrekonstruovat starou? Pak jste tu správně. Pomůžeme Vám vymyslet celé řešení tak, aby nejlépe odpovídalo Vašim potřebám, a zajistíme celou realizaci. Navrhneme různé varianty dispozičního řešení koupelny od návrhu designu, výběru materiálů, sanitární keramiky a dalších zařizovacích předmětů, až po instalaci nových křídlových nebo posuvných dveří, což je nedílná součást řešení malých prostorů.

Starosti spojené s realizací koupelny vyřešíte řešením „koupelny na klíč“

Vaše práce bude pouze vybrat si vzhled, dispoziční řešení a zařízení budoucí nové koupelny a o ostatní se postaráme my. Všechny potřebné práce profesionálně provedou naši odborníci či osvědčení dodavatelé. Naplánujeme a zajistíme vše tak, abyste se již o nic nemuseli starat - harmonogram prací, dodávka materiálu, návaznost řemeslných prací atd.

  • garantujeme celou odpovědnost za realizaci. Nebudete muset v případě chyby řešit, kdo udělal chybu
  • optimalizujeme vaše náklady, abyste zbytečně neplatili víc, než je nutné
  • vybereme řešení pro vás na míru s ohledem na vaše finance, přání a možnosti
  • připravíme pro vás návrh a vizualizaci nové koupelny

Koupelny a kuchyně

Máte-li zájem o rekonstrukci nebo novou koupelnu, vyplňte prosím následující formulář, díky kterému dokážete lépe definovat své představy o nové koupelně. Podle něj můžeme navrhnout ideální řešení vaší koupelny.

Realizace nové koupelny »

Kuchyně na míru, návrhy a zakázková výroba nábytku

Kuchyň je v převážné většině domácností velmi důležitá místnost. Není pouze funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří, ale také se zde schází návštěvy a členové domácnosti. Kuchyně by tedy měla být reprezentativní a měli byste se tam cítit dobře.

Nabízíme zakázkovou výrobu a montáž kuchyňských linek a kuchyní dle požadavků zákazníka v mnoha materiálových provedeních a cenových hladinách. K výrobě kuchyní na míru přistupujeme zodpovědně a vždy se snažíme najít ideální poměr mezi funkčností a maximálním využitím jednotlivých prostor. Vycházíme ze zkušeností v oblasti truhlářství za pomoci moderních materiálů a doplňků.

Koupelny a kuchyně

V rámci Litoměřic a blízkého okolí zaměřujeme budoucí prostor pro kuchyň zdarma. Během měření zjišťujeme parametry všech stavebních prvků a vývodů medií a odpadů. Zákazník si u nás může vybrat kompletně řešení své budoucí kuchyně a  kuchyňské linky - vzhled, materiál i technické vybavení. Vlastní montáž nábytku je nedílnou součástí naší výroby.

Proč kuchyně na míru s námi?

  • nezávazná konzultace a zaměření ZDARMA
  • návrh a kalkulace ZDARMA
  • kuchyňské linky osazujeme kvalitními spotřebiči
  • na výběr máme nepřeberné množství barev a vzorů klasických i moderních materiálů
  • dodáváme a montujeme všechny modelové řady zn. ORESI.
  • výsledkem je účelné řešení, ve kterém se cítíte dobře

Vedle kuchyňských linek vám můžeme také nabídnout další vybavení do kuchyně nebo jídelny. K nové kuchyni patří i nový jídelní stůl s kvalitními židlemi, nebo spížní skříň, komoda či potravinové regály.

Koupelny a kuchyně

Zajišťujeme také revitalizaci původní kuchyňské linky, výměnu dvířek či pracovní desky.

Nedávné události

Zajímavé odkazy

Vzděláváním k profesnímu růstu – realizace projektu

Kontakty

SAKORA s.r.o.
Palachova 1081/8
412 01 Litoměřice
: 28728807
DIČ: CZ 28728807
Tel.: +420 777 662 194
E-mail: info@sakora.cz

Sledujte nás