GipsLine®

SDK prefabrikáty pro snadnou montáž

SPUŠTĚN E-SHOP S NABÍDKOU PREFABRIKÁTŮ ZE SÁDROKARTONU zn. GIPSLINE®

Vyrábíme sádrokartonové prefabrikáty GipsLine®, jelikož stále více nových zákazníků, projektantů, řemeslníků i větších firem nalézá výhody používání těchto prefabrikátů. Nabízíme je ve standardních rozměrech či na přání zákazníka i v atypických tvarech.

Jedná se o sádrokartonové desky upravené frézováním, proto již není potřeba používat hliníkovou rohovou lištu ani jiné hranové systémy, odpadá zároveň i tmelení. Spoje na těchto hranách nepraskají.

Frézované hrany ušetří čas i materiál a zaručují lepší vzhled, montáž těchto hran je jednodušší a rychlejší. Prefabrikáty GipsLine® mají nepřeberné možnosti použití. Velmi jednoduše dokážete opravit původní konstrukci nebo změnit dispozici. Dokážeme připravit jednoduché i složité prvky v rozměrech na přání zákazníka a dodat je přímo na stavbu. Nabízíme hrany ze standardních i impregnovaných sádrokartonových desek. Díky našim hranám dokážete vytvořit i atypické tvary, které by jiným způsobem nebylo možné provést.

Hrany jsou vhodné jak pro jednoduché montáže sádrokartonu (příčky, předstěny), tak i pro dekorativní prvky v interiéru, při realizacích světelných ramp i atypických konstrukcích.

Výhody:

  • časová úspora
  • úspora materiálu
  • jednoduchá a rychlá montáž
  • bez použití hliníkových rohových lišt
  • bez tmelení
  • záruka na praskání spoje

Nedávné události

Zajímavé odkazy

Vzděláváním k profesnímu růstu – realizace projektu

Kontakty

SAKORA s.r.o.
Palachova 1081/8
412 01 Litoměřice
: 28728807
DIČ: CZ 28728807
Tel.: +420 777 662 194
E-mail: info@sakora.cz

Sledujte nás