FAQ

Často kladené otázky.

Ano. První nezávazná schůzka je samozřejmostí. Na ní s vámi probereme vaše představy a možnosti, v případě vestavného nábytku si vše zaměříme a zhotovíme vám návrhy vč. cenové nabídky. Na bázi minerálních vláken.

V případě rekonstrukce koupelny máme na našich webových stránkách dotazník, který jednoduše „online“ vyplníte. Tím si vy i my ujasníme, jaké představy máte o nové koupelně, a navrhneme vám ideální řešení.

Ano, pokud má zákazník zájem. Není ale povinností spotřebiče či ostatní kuchyňské doplňky (dřez, baterie, obklady…) odebírat od nás, samozřejmě můžeme používat i spotřebiče či doplňky zákazníka.

Prakticky lze sádrokarton použít na všechny stavební prvky v moderních interiérech (příčky, předstěny, podhledy, opláštění podkroví, opláštění trámů, sloupů a ocelových konstrukcí). Ze sádrokartonu také naše firma vyrábí police přímo na míru do vašeho interiéru.

Velkou výhodou je nižší hmotnost, montáž s minimálními technologickými prostoji, snadnější vedení instalací (u mokrého zdění se musí frézovat drážky pro rozvody), souběžná kompletace příček s instalačními rozvody a lehká zpracovatelnost.

Samozřejmě. V tomto případě se používají desky RBI a RFI. Tyto desky jsou impregnované a určené do prostředí se zvýšenou vzdušnou vlhkostí.

V našem sortimentu naleznete truhlářské výrobky jak do interiéru (skříně, dětské pokoje, kuchyňské linky, schodiště, podlahy, vyvýšená lůžka…), tak i do exteriéru (zimní zahrady, pergoly, provětrávané fasády, dveře, okna…).  Zajišťujeme komplexní služby od zamření, přes 3D návrhy, výrobu, montáž i dopravu.

Benátský štuk nabízíme v bezpočtu barevných odstínů. Lze si vybrat ze vzorníku přímo na internetu (příliš nedoporučujeme, jelikož monitor barvy někdy zkreslí) nebo ze vzorníku přímo u nás. Kromě benátského štuku nabízíme i spoustu dalších dekorativních štuků a maleb, které vám rádi u nás představíme a ukážeme. Také tyto vždy nabízíme v různých barevných odstínech.

Naše foukaná izolace umí dokonale vyplnit veškerý izolovaný prostor bez tepelných mostů. Její zafoukání je velmi rychlé a při dodatečném zafoukání stropních a půdních prostorů většiny domů není potřeba žádných náročných příprav ani vyklízení daných prostor. Naše foukaná izolace má téměř o 40% lepší tepelně izolační účinky než izolace.

Ano. Zákazník od nás při předání díla obdrží „servisní knihu“, kde má uvedeno, jaké materiály byly použity, vč. specifikací, návodů na údržbu a doporučení výrobců. V této „knížce“ jsou také uvedeny záruční lhůty a kontakt v případě zájmu o pozáruční servis.

Rychlejší a snadnější montáž, tzn. úspora nákladů jak finančních, tak i časových, lepší vzhled, designové prvky - více na www.sakora.cz/gipsline.

Nabízíme hrany ze standardních i impregnovaných sádrokartonových desek.

Nedávné události

Zajímavé odkazy

Vzděláváním k profesnímu růstu – realizace projektu

Kontakty

SAKORA s.r.o.
Palachova 1081/8
412 01 Litoměřice
: 28728807
DIČ: CZ 28728807
Tel.: +420 777 662 194
E-mail: info@sakora.cz

Sledujte nás