Dekorativní malby a štuky

Dekorativni malby a štuky

Kromě běžných malířských prací nabízíme zákazníkům také luxusní malby a štuky, které vycházejí z bohatých tradic italského dekorativního umění a inovují klasické malířské techniky. Na výběr je široká škála barev a textur v souladu s moderními trendy interiérového designu a architektury v originálním vzhledu a s maximální odolností.

Z naší nabídky si vybere každý, v širokém sortimentu naleznete prestižní dekorativní techniky pro vytvoření luxusních povrchů - benátský štuk, marocký štuk, efekty zaleštěného kamene, drásaná omítka, podsvětlení dekorativní stěny atd.

Benátský štuk

Luxusní povrchová úprava imitující mramor, kterou lze provést prakticky v jakémkoliv barevném odstínu a lze aplikovat na různé druhy podkladu (štuková omítka, sádrokarton, dřevo, kov). Benátský štuk aplikujeme jak v domácnostech, tak i v komerčních prostorech. Je žádán nejen pro svou exkluzivitu, ale i praktičnost - na tomto štuku se neudržuje prach a lze ho použít na jakýkoliv tvar či členitý podklad (sloupy, niky, výklenky).

Marocký štuk

Dekorativni malby a štuky

Jedná se o exkluzivní bezespárovou vnitřní omítku. Marocký štuk neboli tadelakt je technikou používanou již ve starém Římě. Jedná se o suchou minerální maltu na bázi vápna. Při správné aplikaci získává štuk odolnost proti vodě a vysoce lesklý efekt. Za svou oblibu vděčí marocký štuk především svému krásnému a nadčasovému designu, vypadá v místnostech velmi přirozeně a zároveň dodá interiéru reprezentativní vzhled. Lze jej použít jak v tradičních, tak v moderních interiérech. Pro svoji voděodolnost je jeho využití ideální do koupelen. Marocký štuk může být namíchán v široké škále nejrůznějších barevných odstínů.

Travertino Romano

Vysoce dekorativní materiál pro povrchové úpravy stěn interiérů a exteriérů, který dokonale napodobuje vzhled přírodního kamene v rozmanitých podobách. Dá se aplikovat do historických i moderních objektů, je bez zápachu, nehořlavý a šetrný k životnímu prostředí. Materiál je složen z mramorových zrn, písku a vyzrálé vápenné mazaniny. Lze vytvářet velmi pěkné efekty v různých barevných odstínech např. kovové a perleťové odlesky, zlatavý lesk nebo sametový vzhled. Jeho výhodou je dokonalá přilnavost na jakýkoliv typ povrchu, paropropustnost, voděodolnost a odolnost proti plísním.

Nedávné události

Zajímavé odkazy

Vzděláváním k profesnímu růstu – realizace projektu

Kontakty

SAKORA s.r.o.
Palachova 1081/8
412 01 Litoměřice
: 28728807
DIČ: CZ 28728807
Tel.: +420 777 662 194
E-mail: info@sakora.cz

Sledujte nás