Rekonstrukce koupelny ve venkovské chalupě

Majitelka staré venkovské chalupy se rozhodla pro kompletní rekonstrukci tak, aby chalupu mohla užívat pro trvalé bydlení. Mezi první stavební úpravy, pro které se rozhodla, patřilo zrealizování nové koupelny s WC.

Prostor v chalupě, kde měla být koupelna nově umístěná, byl ale pod úrovní terénu a nebylo tedy možné odvádět splašky do kanalizace přirozeným samospádem. Z tohoto důvodu bylo nutno instalovat přečerpávací stanici (jednotku).

Nainstalovali jsme nové elektrorozvody a vodoinstalaci. Osvětlení bylo řešeno sádrokartonovým podhledem s teplým bodovým osvětlením. Dlažba, obklady, nábytek i výmalba byly vybrány ve světlých odstínech, aby tento prostor bez oken v přízemí chalupy byl vzdušný a příjemný. Pro dostatečné odvětrání jsme zvolili ventilátor s časovou jednotkou a do koupelny umístili elektrický koupelnový radiátor - žebřík, aby se prostor koupelny mohl i mimo topnou sezonu jednoduše vytápět a zároveň bude používaný na sušení ručníků. Samozřejmostí při předání konečného díla je i předání revize elektroinstalace.

Zajímavé odkazy

Vzděláváním k profesnímu růstu – realizace projektu

Kontakty

SAKORA s.r.o.
Palachova 1081/8
412 01 Litoměřice
: 28728807
DIČ: CZ 28728807
Tel.: +420 777 662 194
E-mail: info@sakora.cz

Sledujte nás